Vypínače a zásuvky Schneider Electric

 
 
UNICA Top
Špičkový design pro váš jedinečný život
Magická kombinace aluminia nebo grafitu s dřevěnými a kovovými krycími rámečky. Dokonalá technologie a dokonalý design. Odpovídá nejvyšším nárokům na moderní interiér.
 
V provedení Aluminium
Do detailu
Vypínače a zásuvky významně dotváří prostředí kolem vás. Jsou důležitým detailem, který vypovídá o vašich životních postojích.
V provedení Grafit
Komfort
Široký sortiment přístrojů nabízí i speciality: meteorologickou stanici, hodiny s alarmem, týdenní programovatelný spínač, termostat, detektory pohybu nebo ovládání žaluzií. Splní všechny požadavky elektroinstalace moderní domácnosti
 
UNICA Plus
 
Styl světových designerů, váš styl
Požadujete originální a perfektní detail pro dotvoření interiéru? UNICA Plus je řešení. Tato sofistikovaná řada bude dokonale ladit s čistými a estetickými rysy vašeho domova.
 
UNICA Quadro
Pro moderní bezstarostný život
 
Sladký domov po aktivním dnu? Zní to lákavě? UNICA Quadro splní vaše očekávání dynamickými tvary a barevnými designy.
 
UNICA Colors
Duha pro váš domov
Šíře barevné nabídky UNICA Colors vám umožní přizpůsobit každý pokoj vaší domácnosti různému interiéru. Změnou dekorativního rámečku můžete přidat duhu do vašeho života.
 
UNICA Basic
Střízlivý a čistý styl
Klasický styl, který vždy vyhoví vašemu prostředí! UNICA Basic je jednoduchá odpověď sestávající z pěti osvědčených barev přizpůsobujících se většině interiérů.