Světelné zdroje Narva

Halogenové žárovky
Halogenové žárovky jsou ve svém principu velice podobné klasickým žárovkám s wolframovým vláknem. Jsou výroběny v rozličných tvarech od provedení spot pro dekorativní účely až po lineární halogenové žárovky pro plošné průmyslové osvětlování. Halogenové žárovky mohou pracovat na napětí 12 V nebo 230 V a jsou stmívatelné.
 
Úsporné zářivky na závitu
Úsporné zářivky jsou významně účinnější než klasické vláknové nebo halogenové žárovky. Mají vlastní intergrovanou elektroniku a tak mohou být provozovány na napětí 230 V a díky klasickým paticím a malých rozměrech mohou být jednoduše zaměněny ve stávajících svítidlech.
 
Vysokotlaké výbojky
Vysokotlaké výbojky hrají významnou roli v případě venkovního osvětlování; produkují vysoké množství světla pouze z jednoho malého výbojového oblouku, což z nich dělá velice efektivní zdroje světla. Pomáhají udržovat bezpečnost na silnicích a v parcích, osvětlují budovy nebo poskytují obzvláště kvalitní a výkonné osvětlení při pořádání sportovních událostí za velice rozumnou cenu.
 
Fluorescentní zářivky
Fluorescenční zářivky je dnes možné najít naprosto všude pro zajištění všeobecného osvětlení a to díky jejich všestrannému použití a velmi dobré účinnosti; zářivky navíc mohou dosahovat životnosti až 55,000h, mají velmi dobrý index barevného podání a mohou tak být použity opravdu téměř v jakékoli aplikaci.
Související souboryVelikost
PDF icon narva_katalog_2015_cz_1628.pdf5.23 MB