Svítidla a čidla

SVÍTIDLA
 
Designová halogenová svítidla mají reflektory z hliníku a tělo z vysoce kvalitního plastu.
 
Led svitidla s označením EH Vám nabízí komfort při osvětlení a nastavení přesně na místo, kam potřebujete.
 
Naše světla s označením VC rovněž umožnují i nahrávání na SD kartu a monitorování okolí pro bezpečnost Vašeho domova.
 
 
 
 
Pohybová čidla
 
Společnost N.G. ELEKTRO TRADE, a.s., jako zástupce výrobce Züblin pro český a slovenský trh, již čtvrtým rokem přináší technické inovace na poli energeticky úsporných řešení v oblasti osvětlení. 
Firma Züblin s úspěchem vyvíjí bezmála 30 let celou škálu kvalitních a technologicky vyspělých detektorů pohybu a kombinuje tuto technologii s výkonnými LED zdroji, čímž dosahuje maximální energetické účinnosti svícení v moderním pojetí.
 
Vedle vynikajících čidel přítomnosti a čidel pohybu, zajišťujících přesnou a stabilní detekci s dosahem až 40m, je zejména pro nová LED svítidla Züblin charakteristická velmi nízká spotřeba elektrické energie. Potenciál úspory energie vůči běžným výrobkům s konvenčními světelnými zdroji činí cca 88%. Jsou-li taková LED svítidla zároveň kombinována s čidly přítomnosti, lze dosáhnout maximální energetické účinnosti až 95%.
 
Všechna LED svítidla Züblin se vyznačují použitím kvalitních LED čipů s vysokým koeficientem skutečného výkonu. Světelné zdroje s vysokou intenzitou poskytovaného světla pracují díky důslednému chlazení při nízkých provozních teplotách a je tak zajištěna jejich dlouhá životnost.
 
Na veškerý sortiment Züblin je poskytována záruka 5 let.
 
Přehled čidel:
 
 
Inteligentní sí­tě svítidel Züblin Lumiqs
 
Kromě jednotlivých světel a dalších komponentů nabízí společnost ZÜBLIN inteligentní sítě svítidel, které jsou určeně především pro osvětlení velkoskladů, výrobních hal apod. Se systémem Züblin Lumiqs, které je vždy ušito na míru každému zákazníkovi, lze na osvětlení ušetřit i více než 85 % běžných nákladů.
 
Jak funguje Züblin Lumiqs?
 
Veškerá řešení osvětlení pod znač­kou Lumiqs pos­kytují světlo v požadované intenzitě a pou­ze tam, kde je ho zapotřebí. Všechna svítidla Lumiq­s jsou vybave­na čidlem pohy­bu nebo přítom­nosti pro detek­ci osob, vysokoz­dvižných vozí­ků či nákladních au­tomobilů. Kaž­dé svítidlo, kte­ré zaregistru­je pomocí čidla pohyb, se automaticky rozsvítí. Dí­ky inteligentní komunikaci ve skupině mohou sousedící svítidla sepnout, eventuelně ztlumit či zesílit intenzitu, a to i v případě, že tato žádný po­hyb nezaznamenala.
 
 
 
 
 
Související souboryVelikost
PDF icon KATALOG_ZUBLIN_.pdf27.37 MB