Průmyslové zásuvky a vypínače EATON

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miniaturní vačkové spínače TM
Miniaturní vačkové spínače se odlišují svou velikostí, jednoduchou manipulací a montážními možnostmi. Na výběr je k dispozici mnoho konstrukčních typů. Jmenovitý výkon TM podle AC-23A je 3 kW při 400/415 V, 50 - 60 Hz. Jmenovitý trvalý proud Iu je 10 A. Miniaturní vačkový spínač TM se používá převážně jako vypínač zapnuto/vypnuto; přepínač, stupňový přepínač, ovládací spínač, kódovací spínač a vypínač řídicích obvodů.
 
 
 
Vačkové spínače T
Vačkové spínače T představují velice flexibilní, kompaktní a robustní modulární systém a jsou k dispozici v typových velikostech T0, T3, T5B, T5, T6 a T8 podle jmenovitého výkonu od 6,5 kW do 132 kW ve třídě AC-23A při 400/415 V, 50 - 60 Hz. Jmenovitý trvalý proud Iu se pohybuje mezi 20 A a 315 A. Vačkové spínače T nacházejí široké spektrum použití jako například hlavní vypínač, reverzační přepínač, přepínač hvězda-trojúhelník, přístrojový přepínač, atd. K dispozici jsou také provedení vytvořená podle přání zákazníka.
 
 
Vačkové vypínače P
Kromě vačkových spínačů T nabízí firma Eaton též vypínače P, které jsou k dispozici v typových velikostech P1 až do 32 A, P3 až do 100 A a P5 až do 315 A. U těchto vypínačů působí ruční ovládací prvek přímo na kontakty, které jsou nuceně rozpínané. Kromě jejich použití jako vypínačů s/bez funkce nouzového vypnutí je možné vačkové vypínače P použít jako vypínače zapnuto/vypnuto, vypínače pro údržbu a opravy nebo bezpečností spínače.
 
Uzamykatelné vypínače
Zabezpečení vačkových spínačů typových velikostí T0 a T3 a vypínačů P1 lze zvýšit pomocí zámkových systémů, které jsou k dispozici ve třech provedeních. Ve standardní nabídce jsou:
 
ovládání klíčem S-T0 – klíč nahrazuje ovládací páku
zamykání pomocí cylindrické vložky SVA
zamykání pomocí visacího zámku SVC
 
 
Všechna provedení umožňují uzamčení určitých rozsahů přepínačů, které mohou být libovolně definovány. Spínače či vypínače v provedení s uzamknutím pomocí cylindrické vložky případně v provedení ovládaném klíčem jsou vhodné i pro systém univerzálního klíče s bezpečnostním certifikátem.
Související souboryVelikost
PDF icon vackove_spinace_EATON 2016.pdf14.56 MB