Průmyslové zásuvky a vypínače BALS

Průmyslové zásuvky a vidlice BALS ELEKTROTECHNIK jsou vysoce kvalitní výrobky určené pro použití převážně v průmyslových provozech, kde často odolávají velmi náročným podmínkám (horko, mráz, vysoká vlhkost, jemný prach, hrubé nečistoty apod.).
Sortiment průmyslových zásuvek a vidlic BALS:
 
Zásuvky CEE 3-5 a 7 pólové (nástěnné, vestavné, odpínatelné, zajištěné, kombinované)
Zásuvky do výbušného prostředí EX Zona 1, 2, 11 a 22
Vojenské zásuvky a vidlice CEE a s ochranným kontaktem či kolíkem
Vidlice CEE 3-5 a 7 pólové
Přívodky CEE 3-5 a 7 pólové (nástěnné, vestavné a přístavné)
Spojky CEE 3-5 a 7 pólové
Vidlice a přívodky s měničem fáze
Zásuvky a vidlice 230V s ochranným kolíkem či ochrannými kontakty
Kontejnerové zásuvky a vidlice
Nízkonapěťové zásuvky a vidlice
Zásuvky a vidlice 7 pólové
Bytové zásuvky - nástěnné, vestavné do zdi
Skříňky, rozváděče
Příslušenství a doplňkové díly
Zásuvky, vidlice, spojky a přívodky dodáváme v krytí IP44, IP55, IP67 a IP68
 
 
 
 
Vývoj a konstrukce
 
Výrobce neustále pečlivě analyzuje rozmanité požadavky světového trhu na tvar a funkci průmyslových zásuvek a vidlic. Nové výrobky jsou pak v co nejkratší možné době zaváděny do výrobního programu. "Vzhled následuje funkci", tak zní zásada designerů a inženýrů u firmy Bals. Jejich know-how je zárukou jistoty, robustnosti i bezproblémové montáže.
 
Zkoušky a zajištění kvality
 
Výrobky firmy Bals jsou podrobeny stálým testům, jejichž tvrdost dalece převyšuje realitu standardních podmínek. Inženýři firmy Bals se nezaleknou ničeho, ať už je to horko, mráz, extrémní vlhkost či velké množství vody, jemný prach nebo hrubé nečistoty. Patentové dokumenty, potřebné vzorky a certifikace v tuzemských a zahraničních zkušebních ústavech, dokumentují mimořádný technický standard výrobků firmy Bals. Vysoká kvalita celého výrobního procesu byla certifikována dle DIN ISO 9001.
 
Kde se s výrobky značky Bals můžete běžně setkat:
 
Chemický a těžký průmysl - odolnost proti lehkým kyselinám, olejům, tukům, žíravinám, agresivním plynům a párám. Doly - poniklované kontakty, rámové svorky, kabelová vývodka vhodná pro těžké gumové kabely, odolné proti korozi, samozhášecí, nosič kontaktů odolný proti vysokým teplotám. 
Přístaviště, loděnice - odolné proti mořské vodě, nerozbitné, odolné proti stárnutí, kyselinám a žíravinám, létajícím jiskrám (při broušení), poniklované kontakty, vysoká mechanická pevnost.
Zemědělství - poniklované kontakty, nosič kontaktů odolný proti vysokým teplotám, vnější kovové části z ušlechtilé oceli, odolné proti amoniaku a čistícím prostředkům.
Stavební průmysl - zkoušeno na výkonovou zátěž (125A - 690V), nosič kontaktů odolný proti vysokým teplotám, poniklované kontakty, odolné proti korozi, vnější kovové části z ušlechtilé oceli. Potravinářský průmysl - odolnost proti olejům, živočišným a rostlinným tukům, čistícím prostředkům.
 
Proč průmyslové zásuvky a vidlice BALS
 
patentovaný bezšroubový systém připojení QUICK CONNECT
profesionální kvalita
dlouhá životnost
distribuce a servis po celé ČR
sortiment BALS

 

Související souboryVelikost
PDF icon bals-2010.pdf5.36 MB