Přístroje pro domovní instalace - ABB

Jsou věci, bez kterých se v běžném denním životě neobejdete. Patří mezi ně jednoznačně i vypínače a zásuvky. A právě proto si zaslouží Vaši pozornost. Vyberte si takové, které budou potěšením pro Vaše oči i ruce a zaměřte se i na další možnosti, které Vám v rámci elektroinstalace naše výrobky nabízejí.
 
SwingL
Ladný a praktický design
 
 
Ideální vypínače a zásuvky pro Váš ideální domov.
Jednoduchá kombinace barev a bílé. V tom je jeho přednost.
Je ladný. Proto Swing®L.
 
Swing
Když potřebujete rozsvítit a zhasnout
 
 
I byt ve starším bytovém nebo panelovém domě lze zařídit moderně a útulně. A to bez složitých stavebních úprav a zásahů v elektroinstalaci. Zeptejte se svého elektrikáře.
 
 
Tango
Baví celou rodinu
 
 
Barevná hra, kterou si můžete společně kdykoliv zahrát.
Elegantní jako barvy květů, které máte rádi. Tango® je rodinným výběrem se vším, co potřebujete.
 
Tango je stálé a velmi dobře vybavené. Oblý styl. Zkuste použít vícenásobné rámečky osazené např. několika zásuvkami nebo různými přístroji. Je to praktické i efektní.
 
 
Levit
Pestrý design pro pestrý život
 
 
Život, nejen s malými dětmi, je plný barevných variací. Může být klidný a harmonický, stejně tak jako výrazně kreativní. Design pestrý jako život, ať je kdekoliv.
 
Design, který se vznáší na stěnách. Unikátní design založený na dvou barevných vrstvách, díky kterým se zdá, že design levituje. Jiný z čela, jiný z boku.
 
 
Neo
Provokující a neomylně svůj
 
 
Barevně svěží jako sjezd na divoké vodě, pohoda v trávě nebo čerstvý pomerančový džus s ledovou tříští. 
Neo je jako nespoutaný mladý pár, který žije konečně ve svém. Neomylně a po svém!
 
 
Element
Barevná pohoda
 
 
Nic není krásnějšího nežli úsměvy dětí.
Uděláme pro ně cokoliv. Element® je barevnou pohodou pro každý den. Je jako každodenní oslava narozenin v novém domě, když je rodina pohromadě.
 
Tvar, který pohladí. Bílá, která souzní nebo pastelové barvy, které vyniknou svými jemnými tóny. Po celém domě v designové harmonii. Element jako dokonalý celek.
 
Time
Metalický, tvarově přímý a spolehlivý
 
 
Metalický jako odlesky paprsků nového kola, které je připraveno na výlet. Přímý a spolehlivý, jako táta. „Time, chlapáci! Je čas vstávat a vyrazit na výlet“. Teď už bude vše perfektně šlapat.
Vždy praktický, vždy komfortní i estetický. Od bílé po metalické barvy. Stačí říci, co má umět, co chcete ovládat a řídit. Můžete být nároční. Je to přeci Váš styl. Máte rádi kvalitu.
 
 
Neo Tech
Má svůj styl
 
 
Ocelové struny, skvělý tvar, řízný a silný zvuk. Neo Tech je jako hra na elektrickou kytaru. Vykouzlí divoké metalové sólo i jemnou melodii. V barvách i v tenkém přepínači.
Je věčný, jako hudba. Má svůj styl.
 
Metalické provedení a téměř syrové podání v jasných geometrických rysech poskytuje téměř absolutní nadčasovost. V jakémkoliv barevném provedení bude vždy originální.
 
 
Time Arbo
Kousek přírody doma
 
Dřevěné rámečky z masivu.
Co kus, to originál. Time Arbo je jako láhev dobrého, zrajícího vína, kterou otevřete na párty s nejlepšími přáteli.
Je to Váš kousek přírody doma, který je denně na očích.
 
 
Kombinace moderního stylu s tradicí. Vícenásobné kombinace přístrojů dají Vaší nové elektroinstalaci vyniknout. A nejen díky dřevěným rámečkům, které tvoří teplo domova.
 
future linear
Nadčasovost je budoucnost
 
 
Tvrdý trénink, propracovaný plán přípravy a kvalitní materiály.
Základ pro budoucí úspěch při zdolávání ostrých vrcholů velehor, které tu budou věčně. Stejně jako nadčasový future linear.
 
Bezchybné materiálové provedení, ověřené barvy a tvar. Vždy mladý design, který své místo najde všude. Kvalita s ušlechtilou ocelí bez otisků prstů nebo softtouch se sametovým povrchem.
 
 
solo
Dokonalá harmonie a styl
 
 
 
Kdo věří stálosti partnerství, očekává čisté city a emoce, vybere si solo. Luxusní, jako šaty nevěsty. Čistý střih, jako frak ženicha. Dokonalá harmonie a styl dvou partnerů, kteří si řekli své „ano“.
 
Každý detail dotáhnete k dokonalosti. Pokud chcete být obklopeni krásou v každém místě Vašeho domu, bude solo solitérem každé stěny. V matném i lesklém provedení a v decentních barvách.
 
 
solo carat
Ušlechtilý charakter
 
 
Vybroušená kvalita s ušlechtilým charakterem povýšená na umělecké dílo. Je to jako vzít si každý den nejlepší oblek nebo večerní šaty a jít do divadla. Filharmonii, operu nebo balet?
solo carat!
 
Hledáte-li skutečný luxus, je to pr o Vás ten pravý design elektroinstalace. Nikdo jej nepřehlédne. Masivní rámeček ze skutečného bronzu, oceli nebo skla. Exkluzivní podívaná.
 
 
alpha exclusive
Požadujete exkluzivitu?
 
 
Volný den a víkend je Váš exkluzivní čas.
Relaxace je pro Vás alfou a omegou. Výjimečnou pohodovou linií, kterou si chcete užít po svém. Nejlépe každý den. S alpha exclusive.
 
Už první kontakt s alphou je při pr ojektování elektroinstalace výjimečný: tvar, povrchy, barvy i výbava podtrhují exkluzivitu.
Dává lesk moderním domům, rezidencím i Pražskému hradu.
 
 
impuls
Luxus a emoce
 
 
Hra na violoncello je plná emocí.
Struny a smyčec jsou každodenním impulsem k novému tónu při přípravě na vystoupení. Výjimečný nástroj, výjimečný design.
impuls je hra luxusu a emocí.
 
Ovládání světel a žaluzií dálkovým ovladačem Vás zaujme stejně tak jako netradiční tlačítkové ovládání spínačů s výrazným podsvětlením. impuls si zamilujete.
 
 
Decento
Porcelánový originál
 
 
Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla.
U každého, kdo si pořídí koně, dochází ke splynutí duší. Kůň i lovecký pes jsou noblesními společníky. Stejně jako Decento. Porcelánový originál.
 
Originální design, pravý sněhobílý porcelán. Jistě Vás okouzlí i klasický otočný vypínač. Provence, stylová česká chalupa nebo palácový interiér? Decento má všude své místo.
 
Související souboryVelikost
PDF icon Domovni elektroinstalacni material 2016.pdf41.05 MB