Elektrické zkoušečky

Testery napětí a spojitosti T90/T110/T130/T150
 
Robustní, vysoce kvalitní testery pro rychlé výsledky testu tak, jak je potřebujete.
 
Zkušení profesionálové vědí, že svou práci, svou reputaci a dokonce i svou osobní bezpečnost mohou vsadit na nástroje Fluke pro elektrické testování. Naše nová řada dvoupólových testerů napětí není výjimkou. Tyto testery, obsahující moderní měřicí a bezpečnostní technologie, nabízí vše, co byste od společnosti Fluke očekávali – a něco málo navíc.
 
Rychlý výsledek testu jak ho potřebujete, s velkými a snadno ovladatelnými tlačítky, jasným podsvícením a srozumitelnými akustickými a fyzickými ukazateli navrženými pro libovolné pracovní podmínky.
Odolná, vysoce kvalitní konstrukce, navržená pro dlouhou životnost. Sem patří robustní lisované pouzdro, silnější šňůra s indikátorem opotřebení, masivní kryt baterie a dobře padnoucí a odolný chránič sondy.
Vylepšená ergonomická konstrukce dobře padne do ruky, snadno se používá (i s rukavicemi) a umožňuje rychlé a bezpečné uložení sondy.
Kompletní produktová řada testerů s vlastnostmi, funkcemi a poměrem cena/výkon, jež vyhovují vašemu používání a nárokům.