Domácí telefony Urmet

Základ, který nadchne
 
Miro je v současnosti základním provedením vnitřních stanic. Kromě standardních sluchátkových variant telefonu a videotelefonu jsou k dostání i hands-free verze obou typů přístrojů. Obě hands-free varianty jsou kompaktních rozměrů, což je ve spojení s elegantním designem a konstrukcí z kvalitního lesklého ABS plastu velice působivé. Hands-free telefon MIRO je dokonce nejmenším zařízením ve své třídě na trhu.
Novinkou těchto hands-free digitálních stanic také je, že mimo dvou běžných servisních tlačítek pro ovládání systémových funkcí „po sběrnici“ disponují i dvěma nezávislými kontakty. Ty jsou využitelné např. pro ovládání základní domovní automatizace Yokis.
 
 
NEXO
Velká úhlopříčka pro analog
Videotelefon Nexo je hands-free řešením se 7“ displejem pro analogové videosystémy Urmet. Kromě bezsluchátkové komunikace a velké zobrazovací plochy, nabízí tento videotelefon standardní prvky výbavy ovládané mechanickými tlačítky.
Díky svému designu a rozměrům je oblíbenou volbou pro rekonstrukce stávajících analogových systémů, kde původní videotelefony již esteticky nebo funkčně nevyhovují.
 
 
Antivandal AV
Robustní monoblok 
Řada AV je zástupcem kategorie vstupních panelů tvořených jednolitou čelní deskou.
Deska má tloušťku 6 nebo 4 mm a je vyrobena z hliníkové slitiny. Plastové díly panelů jsou v současnosti pouze z kvalitního polykarbonátu Makrolon®.
 
Panely antivandal AV jsou tak ideálním řešením pro domy, kde je kladen důraz na odolnost vůči nešetrnému zacházení, nebo dokonce úmyslnému poškozování.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKRA
Pro malé systémy
Panely Mikra byly navrženy jako řešení pro malé aplikace. Jednoduchým přepnutím mohou fungovat jako jedno, nebo dvoutlačítková vstupní tabla.
Audio varianta panelu má tělo konstruované z kvalitního a pevného plastu kombinované s pevnou hliníkovou čelní deskou.
Videopanely jsou vyrobeny z materiálu Zamak (moderní kovový kompozit), a jelikož mají mechanickou odolnost IK07, mluvíme již o provedení antivandal. Mikra je jediným panelem Urmet, pro který je výchozím typem instalace montáž na povrch. Malá hloubka a šíře 99 mm tyto panely navíc předurčují jako ideální řešení pro osazení na sloupky šířky 100 mm. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Související souboryVelikost
PDF icon katalog_urmet_2016-17.pdf13.33 MB