Domácí telefony ABB

Domovní audio a video telefony
Vítejte ve skutečném životě, vítejte doma.
 
Vstupní dveře představují bránu mezi dvěma světy. Oddělují a chrání váš životní prostor od okolního světa. Nové moderní domovní audio a video telefony ABB-Welcome od společnosti ABB přináší nové možnosti v oblasti komunikace mezi těmito dvěma světy: mimořádný komfort, vyšší bezpečnost a stylový design. Systém je v naprosté harmonii s vnitřní i vnější architekturou. V interiéru lze domovní telefony vhodně sladit s vypínači a zásuvkami.
 
ABB-Welcome tlačítková tabla
Nová setkání.
Příběhy a zážitky často začínají nebo končí právě u vstupních dveří, které oddělují venkovní svět od prostředí našeho domova. U vstupních dveří můžete zažít mnoho situací. ABB-Welcome se snaží zajistit, aby vše probíhalo snadno a bezpečně. Díky své multifunkčnosti obohatí tlačítková tabla ABB-Welcome každý váš den nezapomenutelnými zážitky, ať už obrazovými či zvukovými, bez ohledu na to, zda jsou zapuštěna do zdi či namontována na povrchu, nebo jen svým nadčasovým designem. Vždy působivá s inovativními funkcemi pro vyšší komfort a bezpečí. Díky tomu do vašeho domova vstoupí jen příjemná překvapení.
 
-ABB-Welcome tlačítkové video tablo
ABB- Welcome vůbec nic neuteče. Vysoce kvalitní video kamera nabízí mimořádně široké zorné pole (104° diagonálně) a lze ji mechanicky pootočit o dalších 15° (horizontálně/vertikálně). Automatické přepínání režimů den/noc. Díky dodatečnému infračervenému LED osvětlení uvidíte perfektně obličejové rysy případných návštěvníků i v hluboké tmě. Jasně podsvícené jmenovky zvonků noční návštěvy rozpoznají již z dálky. Integrovaná hands-free funkce nabízí optimální zvukovou kvalitu díky plné obousměrné komunikaci, především díky potlačení rušivých hluků. Videokamery jsou vybaveny krytem odolným vůči ohni a mechanickému poškození
 
-ABB-Welcome tlačítkové audio tablo
ABB-Welcome. Vždy ochotný naslouchat návštěvníkům. Integrovaná hands-free funkce nabízí optimální zvukovou kvalitu díky plné obousměrné komunikaci, především díky potlačení rušivých hluků. Jmenovky zvonků jsou lehce rozpoznatelné a čitelné na podsvíceném panelu také v noci. Jejich výměna je velice jednoduchá. Tabla jsou vhodná pro jakýkoliv typ budov, lze je připevnit přímo na povrch na budovy, či zapustit do omítky.
 
 
Domovní telefony ABB-Welcome
Život doma začíná za vstupními dveřmi. Právě tam je prostor k vyjádření osobního stylu ve vybavení domu a poptávce po komfortu prostřednictvím inovativní technologie. Zde plní ABB-Welcome individuální požadavky na domovní audio a video telefony a současně vytváří příležitosti k pohodlnější a bezpečnější každodenní komunikaci. A to vše v míře, která je zcela unikátní – harmonicky integrovaná k designům vypínačů a zásuvek ABB. Jednoduše se namontuje na jakoukoli stěnu.
 
-Videotelefon ABB-Welcome s dotykovým displejem
Díky dotykovému displeji velikosti XXL s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 17,8 cm vám žádný detail nezůstane utajen. Díky dotykovému displeji s vysokým rozlišením spolu s šesti srozumitelnými ovládacími tlačítky je možné celý systém obsluhovat rychle a intuitivně. Během rozhovoru s návštěvou můžete pořizovat snímky z kamery. Nebudete-li doma, pořídí se automaticky z bezpečnostních důvodů tři snímky každého návštěvníka. To je praktické pro neustálé monitorování vašeho domova. Displej můžete volitelně použíj jako elektronický rámeček pro prezentaci vašich nejlepších snímků z dovolené.
 
 
 
-Audiotelefon ABB-Welcome s displejem
Skvěle se hodí k designu vypínačů a zásuvek. Domovní telefon se zabudovaným displejem je vhodný do všech podmínek a k různým rámečkům vypínačů a zásuvek od ABB – designové řady Element®,Time®,Time® Arbo, Neo®, Neo®Tech, future® linear, solo®, solo ® carat. Díky tomu je dosaženo jednotného stylu v každé místnosti. Důležité je hands-free ovládání – už vás nebude trápit padající sluchátko a překážet vám v ruce! Stanice nabízí obousměrnou komunikaci a potlačení okolních rušivých hluků pro maximálně čistý zvuk. Komunikace, odemknutí dveří, vypnutí zvonku a světla v hale – to vše lze ovládat pomocí krytu displeje. Podsvícený 3,8 cm velký displej jasně zobrazí tyto nejdůležitější funkce.
 
 
 
 
 
designová řada
Element
Time
Time ARbo
Neo
Neo Tech
Future Linear
Solo
Solo carat
 
 
Související souboryVelikost
PDF icon Prospekt_ABB_Welcome.pdf4.33 MB